Archiwum dla » Październik, 2009 «

Zakopane blisko Gór

Zakopane blisko Gór – tak huczy hasło promujące to naszpikowane awangardowymi atrakcjami miasto. Wyjątkowo zimą zmienia się w mekkę dla adoratorów gór i bieluchnego śniegu. W dzień – narty lub snowboard, zmierzchem – zachęcające knajpy i restauracje następnie nocleg w Zakopanem. more »

Kategoria: Ciekawostki  Tagi: , ,  Komentarze wyłączone

Noclegi w Polsce

Najwspanialsze miejsca w naszym kraju wciąż są odwiedzane przez turystów z różnych stron państwa, oraz z innych krajów.

Dominującymi regionami ich pobytu jest nasze wybrzeże Bałtyku, góry, zwłaszcza Zakopane i okolice Tatr, i miasta takie jak Kraków, Wrocław, Warszawa, Poznań. more »

Kategoria: Noclegi  Komentarze wyłączone

Włochy, Grecja, Turcja

Włochy składają się z 20 regionów oraz 109 prowincji. Włochy to także imponujące góry oraz wulkany, najsłynniejsze to: Abruzzy, Góry Albańskie oraz Wezuwiusz. Włochy to także interesujące, malownicze wybrzeża półwyspu oblewane nieskazitelnymi i ciepłymi wodami, a także wspaniałe, piaszczyste plaże, bardzo dobrze wykorzystane wybrzeże, szeroka oferta sportów wodnych, uatrakcyjniają wypoczynek na tutejszych plażach. more »

Kategoria: Tam warto pojechać - Świat  Tagi: , ,  Komentarze wyłączone

Zakopane

Wypoczynek aktywny w polskich Tatrach miejsca wypoczynkowe na Podhalu – miejscowość turystyczna Zakopane – godne uwagi oferty wypoczynkowe w górach. miasto Zakopane – to najsłynniejszy i najczęściej odwiedzany kurort turystyczny. Jest ono szczególnie często odwiedzane przez podróżników, także z innych krajów. more »

Kategoria: Tam warto pojechać - Polska  Tagi: , ,  Komentarze wyłączone

O wycieczkach do innych krajów

Wczasy to ulubiony czas dla każdego.

Dla młodzieży oznacza to bowiem prawie 10 tygodni bez szkoły i nauczycieli. Dla studiujących – blisko 3 miesiące przerwy od nauki i zdobywania wiedzy. more »

Kategoria: Tam warto pojechać - Świat  Tagi: , , , ,  Komentarze wyłączone